Елеватор під ключ або як в Україні справи з будівництвом зерносховищ
Про необхідність будівництва елеватора в Україні
Під час зростання врожайності зернових та олійних культур розтер попит на будівництво елеваторів для зберігання зерна. Слід визнати, що зараз в Україні існує дефіцит потужностей для зберігання зернових. Причина в тому, що у зв'язку із зростанням урожайності, зростає експорт та відповідно потреба у перевалочних потужностях портів України.
Не має достатньої кількості зерносховищ усередині господарства та більшість сільгоспвиробників. Вони змушені продавати зерно трейдерам прямо з поля та, звичайно, за заниженою ціною. Щоб вирішити це питання, сільгоспвиробники прагнуть обзавестися власними елеваторами. Трейдери, у свою чергу, прагнуть будувати накопичувальні елеватори в регіонах, щоб процес доставки зерна від виробника зробити максимально вигідним і коротким.
І ті, й інші дійшли єдиного висновку: будівництво елеватора – це потреба. Аграрії активно будують та модернізують потужності із зберігання зерна. Споруджують елеватори під ключ або будують ангари. Залежно від розміру господарства відрізняється і підхід до будівництва. Дрібні господарства хочуть збудувати елеватор максимально дешево, часто ігноруючи його якість. Великі господарства «дивляться на перспективу» та прораховують, скільки коштуватиме елеватор під ключ у розрізі кількох років, при цьому враховують експлуатаційні витрати. Розрахунки показують, що, якщо взяти до уваги навіть 5 років експлуатації елеватора, то значно дешевшим для господарства буде купити дорожче, але якісніше обладнання.
Елеватор під ключ німецького виробництва
Сучасний та якісний елеватор під ключ – річ не дешева. Це комплекс, який має виконувати весь перелік завдань із зберігання та сушіння зернових. Небагато господарств можуть дозволити собі економічні шахтні зерносушарки, які є дуже економічними (знижена витрата енергоносія на 1 тонну зерна). Тому легко трапляються на вудку недобросовісних виробників обладнання для сушіння зерна.
Сучасний елеватор це як годинниковий механізм, він повинен працювати чітко і без збоїв. Тому обладнання німецького виробника «Neuero Farm- und Fördertechnik GmbH» користується все більшою популярністю у світі та Україні, зокрема.
Значна вартість сучасного елеватора змушує замислитись про термін його служби. Компанія "Neuero" обов'язково враховує запас міцності циліндра. Він служить довгі роки навіть за дуже інтенсивної експлуатації. Також слід зазначити, що через великі навантаження на силос для зерна, особливу увагу потрібно звертати на марку сталі, з якої він зроблений. Вона повинна бути не нижчою за S350. Важливе значення має рівень оцинковки. Покриття сучасного силосу цинком становить 600 г/кв.м. «Neuero» проводить дослідження у сфері геометрії самих силосів, листів, з яких вони складаються. Правильна глибина вигину листа надає силосу додаткову міцність.
Транспортна техніка на сучасному елеваторі має оснащуватися датчиками - сходу стрічки, наближення, контролю швидкості, контролю обертів. Це дозволить працювати елеватору чітко як годинниковий механізм, а всі процеси будуть під контролем оператора.
Замовити елеватор під ключ з усім комплексом необхідного обладнання ви можете звернувшись до компанії «Ноєро-Україна». Ми є офіційним представництвом німецького виробника в Україні.
Звертайтесь! Якість та надійність на довгі роки роботи гарантуємо!